Saltar apartados

Docent i investigador

 

Nom Adreça electrònica Categoria  Àrea de coneixement Tel. Web personal 
Alonso González, Clementa Clementa.Alonso@ua.es Professora Titular D'universitat Geometria i Topologia 2603  
Aragon Artacho, Fco. Javier francisco.aragon@ua.es Investigador Col·Laborador Senior Estadística i Investigació Operativa 2002  
Arques Castelló, José Antonio JA.arques@ua.es Professor Associat (LOU) Estadística i Investigació Operativa 1334  
Bonmatí Sánchez, Vicent vicent.bonmati@ua.es  Professor Associat (LOU) Estadística i Investigació Operativa 9414  
Botella Prieto, María Teresa teresa.botella@ua.es Professora Associada (LOU) Àlgebra 3299  
Carchano Segura, Rafael  rafael.carchano@ua.es Professor Associat (LOU) Estadística i Investigació Operativa 3299  
Climent Coloma, Joan Josep jcliment@ua.es  Catedràtic D'universitat Àlgebra 3655 Web
Conde Calero, Juan Manuel Jm.conde@ua.es Professor Titular Escola Universit. Anàlisi matemàtica 3125  
Dubon, Eric eric.dubon@ua.es Professor Associat (LOU) Anàlisi matemàtica 3299 Web
Fajardo Gómez, Mª Dolores MD.Fajardo@ua.es  Professora Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3532  
Gandía Tortosa, Mª del Carmen  carmen.gandia@ua.es  Professora Titular Escola Universit. Estadística i Investigació Operativa 3784  
Goberna Torrent, Miguel Angel  MGOBERNA@ua.es  Catedràtic D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3533  
López Cerdá, Marco Antonio Marco.Antonio@ua.es Catedràtic D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3530  
Molina Vila, Mariola mariola.molina@ua.es Professora Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3350  
Mora Martínez, Gaspar gaspar.mora@ua.es Catedràtic D'escola Universitària Anàlisi matemàtica 9830  
Mulero González, Julio julio.mulero@ua.es Professor Contractat Doctor(LOU) Estadística i Investigació Operativa 1334 Web
Mullor Ibáñez, Rubén Ruben.Mullor@ua.es Professor Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3687  
Muñoz Pérez, Maripaz mpazmunoz@ua.es Professora Associada (LOU) Estadística i Investigació Operativa 3123  
Napp, Diego diego.napp@ua.es Professor Ajudant Doctor (LOU) Geometría y Topología 2742  
Navarro Climent, José Carlos Jc.navarro@ua.es Professor Titular D'universitat Anàlisi matemàtica 3123  
Nueda Roldán, María José MJ.Nueda@ua.es Professora Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3124  
Pakhrou, Tijani Tijani.pakhrou@ua.es Professor Contractat Doctor(LOU) Anàlisi matemàtica 3394  
Pascual Romero, María Aurora Aurora.Pascual@ua.es Professora Associada (LOU) Estadística i Investigació Operativa 2587  
Requena Arévalo, Verónica  vrequena@ua.es Professora Ajudant Doctora (LOU) Àlgebra 3784  
Rodríguez Álvarez, Margarita marga.rodriguez@ua.es Professora Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 3350  
Ruiz Ortega, Manuel Manuel.ruiz@ua.es Professor Associat (LOU) Anàlisi matemàtica 2003  
San Antolín Gil, Angel Angel.sanantolin@ua.es Professor Contractat Doctor(LOU) Anàlisi matemàtica 2195  
Segura Abad, Lorena Lorena.segura@ua.es Professora Titular Escola Universit. Anàlisi matemàtica 3340  
Segura Gomis, Salvador Salvador.segura@ua.es Professor Titular D'universitat Geometria i Topologia 2930  
Sepulcre Martínez, Juan Matías Jm.sepulcre@ua.es Professor Titular D'universitat Anàlisi matemàtica 1320  
Soler Escrivà, Xaro xaro.soler@ua.es Professora Titular D'universitat Àlgebra 2587  
Trottini , Mario mario.trottini@ua.es Professor Titular D'universitat Estadística i Investigació Operativa 2603  

 

 

Departament de Matemàtiques


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3531

Fax: (+34) 96 590 3531

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464